میز سنگی

کاربرد سنگ ساختمانی در ساخت انواع میز

کاربرد سنگ ساختمانی از استفاده صرف آن در صنعت ساختمان سازی فراتر رفته است، و به یکی از اصلی ترین مواد ساخت و ساز در تمام حوزه ها تبدیل شده است. از جمله طراحی و ساخت لوازم خانه.

تا پیش از این لوازم خانه از چوب یا فلز ساخته میشد. اما با پیشرفت تکنولوژی و امکان برش سنگ ساختمانی به شکل های مختلف، سنگ ساختمانی هم وارد این صنعت شد.

و در مدت زمان بسیار کوتاهی جایگاه بسیار ویژه ای پیدا کرد. زیرا سنگ طبیعی، زیبایی خاص و منحصربه فردی دارد. به گونه ای که دو وسیله­ی ساخته شده از سنگ طبیعی را نمی توان یافت که دارای طرح یکسانی باشند.

و همچنین مقاومت بسیار زیادی دارند. نه می شکنند، نه خراب می شوند، نه با گذشت زمان تغییر شکل می دهند، … . و مهمتر از همه نگهداری راحتت تری دارند. در مقابل به دلیل داشتن همین ویژگی های مهم، قیمت این لوازم گرانتر از سایر وسایل می باشد.

اما با این حال از لوازم پرفروش به حساب می آیند. زیرا یکبار برای همیشه خرید میکنید و لوازم ساخته شده از سنگ نما هیچگاه قدیمی و کهنه نمی شوند. یکی از این لوازم میزها هستند.

قیمت میز سنگی

انواع میز سنگی

در تمام ساختمان ها اعم از مسکونی، تجاری، اداری، … یک الی چند میز قرار دارد. اما در ساختمان های مسکونی علاوه بر اینکه تعداشان افزایش می یابد، نوع کاربری میز هم متفاوت می شود و در دسته های مختلفی قرار می گیرند.

به عنوان مثال میز غذا خوری، میز کنسول، میز کار، میز کنار مبل، میز تحریر، … . و برای ساخت تمام این میزها می توان از سنگ ساختمانی استفاده کرد. به خصوص سنگ مرمر و مرمریت.

میز یکی از المان هایی است که در نمای و دکوارسیون بسیار مورد توجه قرار می‌‌گیرد و در عین سادگی میتواند تغییر بسیار بزرگی را در دکوارسیون و نمای یک اتاق بدهد. درنتیجه استفاده از این سنگ ساختمانی  برای ساخت انواع میز، جلوه ای بسیار لوکس، زیبا و با شکوه به فضا میدهد.

حتی برخی مدل های میز پذیرایی مثل آنهایی که با مرمر ساخته شده اند، به قدری زیبا و شکیل اند که می توان آنها را بعنوان نقطه کانونی، برای جلب توجه، در دکوراسیون داخلی قرار داد.

یکی از بهترین مکان ها برای خرید سنگ مناسب و موردنظرتان، نمایشگاه و فروشگاه ملت سنگ می باشد. ملت سنگ برند معتبری در زمینه تولید سنگ ساختمانی می باشد. و سنگهای ساختمانی را با بهترین کیفیت و قیمت به بازار عرضه کرده است.

سوالات متداول

وزن این میزها سنگین است؟

بستگی به ابعاد و ضخامت سنگ دارد.

برای تمیز کردن میزهای سنگی باید از چه موادی استفاده کرد؟

استفاده از مواد شوینده بستگی به نوع سنگ دارد. زیرا نوع بافت سنگهای ساختمانی طبیعی متفاوت است. اما به صورت کلی بهتر است سطح میز را با یک دستمال پارچه ای نرم و تمیز نم دار تمیز کرد. همچنین بهتر است درصورت ایجاد لکه بر روی میز، که را همان موقع تمیز کرد. با این کار لکه به راحتی و به سرعت از بین می رود (destroy).

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin