شرکت سنگ ملت
تولید کننده اسلب و تایل سنگ های ساختمانی و صادراتی. مرمریت | تراورتن | گرانیت | اونیکس | ترا اونیکس | ترامیت | لایم استون

حضور در قلب بازار سنگ ایران

مجتمع سنگ ملت با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تولید و توزیع انواع سنگ های ساختمانی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت درشهرک صنعتی محمود آباد، بزرگترین قطب صنعتی سنگ ایران بعنوان یکی از با سابقه ترین کارخانه های این شهرک مشغول فعالیت میباشد.
مجتمع سنگ ملت با بهره گیری از کادری مجرب و با تجربه اندوخته در طی سالیان متمادی و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا به تولید سنگی با کیفیت استاندارد و صادراتی و نازلترین قیمت ها آماده همکاری با سازمان ها و موسسات دولتی و خصوصی و پیمانکاران محترم می باشد.
در این راه تنها یک هدف را مد نظر دارد و آن هم در ابتدا جلب رضایت پروردگار متعادل و سپس جلب رضایت مشتریان محترم می باشد.
محصولات: مجتمع سنگ ملت اکنون مشغول تولید انواع تراورتن شامل: عباس آباد کرم و سفید – قرمز آذر شهر- مشکی تکاب – تراورتن سیلور تکاب – لیمویی آذر شهر- جنگلی آذر شهر- شکلاتی یزد – عسلی در انواع موج دار و بی موج می باشد

برخی از مشتریان
+ 0 نوع سنگ
تنوع محصول
+ 0 سفارش
صادرات سنگ
+ 0 مشتری
راضی و خوشحال
+ 0 کارخانه سنگ
همکاری مستقیم
صادرات سنگ

صادرات سنگ

شرکت سنگ ملت بواسطه حضور پر سابقه در بازار داخلی و خارجی سنگ ایران و صادرات موفق انواع سنگ ساختمانی به کشورهای حوزه خلیج فارس، استرالیا و کانادا، بخوبی با دغدغه های شما صادر کننده محترم آشنایی دارد.

استفاده از تجهیزات ایتالیایی در کارخانه، برش دقیق کوپ های سنگ، دراختیار داشتن تیم تخصصی پالت بندی و بسته بندی سفارشات، همگی باعث شده تا مشتریان سنگهای صادراتی ما همواره خریدی موفق را تجربه کنند.

نظر برخی مشتریان